20 Aralık 2016 Salı

KızkızaAdana Etkinlik Sponsorları

Herkese yeniden merhaba!

Geçen hafta ben de 'kızkıza Adana' blogger etkinliğindeydim ve bizi o etkinlikte yalnız bırakmayan bir çok sponsor firma vardı aramızda. Ürünlerin bir kısmı da önceden de severek kullandığım ürünler olunca bu yazımda sponsor firmaların gönderilerinden bahsetmek istedim sizlere. İsterseniz hemen ürünlere geçelim :)

Öncelikle etkinlikte oldukça şanslıydım şayet çekilişle @ayolisdesign nin bu çantasını kazandım :)


Yiyecek/içecek grubundan @binbogabal , @doganayturkiye , @kurabiyemmm_adana01 , @kentoncomtr ve @lalorraineturkiye aramızdaydı.


Temizlik ürünleriyle @vissmate ve @highgenic sponsor firmalar arasındaydı. İlk defa kullanacağım bu iki markadan oldukça ümitliyim çünkü isimlerini şimdiye kadar çok duydum. Özellikle highgenic'in silikonlu temizlik ürünü fikir olarak oldukça yaratıcı.
Takı ve aksesuar grubunda ise sponsor firmalarımız arasında @yaprakaccesory , @takatuka_tm , @sanabanaveona , @minicco_ , @matmazellaksasuar , @sosyopix , @cansuidesign ve @bak_kaltasarim vardı.

Kozmetik ve cilt bakımı grubunda ise @acnecinamide, @aleoveradestek , @atelierrebul , @belizkozmetik , @bioblas_turkiye , @ekozkozmetik , @farmasiiletisim , @gulsahkozmetik , @herbitalurunleri ,  @mediwell , @moshosgarden , @restorex_turkiye , @revigen , @selinkolonya , @splat , @ukipcosmetic ve @cyreneskincare bizlerle birlikteydi.


Etkinliğe renk katan tüm sponsor firmalara teşekkür ediyorum. Tüm ürünleri deneyimledikçe objektif yorumlarımla sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Ürünlere bahsettiğim isimlerle Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir başka yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder