16 Eylül 2015 Çarşamba

Bayramda Gratis İndiriminden Ne Alınır?

Herkese merhaba!

Yine güzel bir bayram indirimiyle karşı karşıyayız. Güzel diyorum çünkü indirim oranları gerçekten de değerlendirilesi.

Sözü fazla uzatmak istemiyorum. An itibariyle sadece Gratis'e ait indirimlerden haberdar olduğum için aslında bu yazıma 'Gratis'ten ne alınır?' da diyebiliriz. O zaman hemen önem sırasıyla başlayalım!

The Balm

%40 indirimle kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir marka olduğunu düşünüyorum. Genel olarak markanın ürünleri tozutuyor fakat pigmentasyonlarını ve kalıcılıklarını indirim dahilindeki fiyatlarına nazaran gayet yeterli buluyorum.

Başarılı bulduğum ürünleri:

Her türlü allığı(hot mama ve frat boy favorilerim),
Nude tude far paleti
Balm voyage palet
Whats your type maskara
Far bazı
Balm shelter bb krem
Bahama mama bronzer
Çift taraflı göz fırçaları

Almasanız da olur hatta almayın:

Ruj ve glossları
Kapatıcı(göz altında dehşet birikme yapıyor fakat lekeler için kapatıcılığı fena değil)

Real Techniques

%30 indirimde ve açık ara tavsiye edeceğim fırça markası. Stok yakaladığınız anda mutlaka değerlendirin.

Başarılı bulduğum ürünleri:

Pudra fırçası
Allık fırçası
Stippling fırça
Core collection set
Makyaj süngeri

Almasanız da olur hatta almayın:

Eye starter set
Expert face fırça
Fondöten fırçası

Organix

%30 + %10 indirime girecek olan bu saç bakım markasını MUTLAKA denemenizi tavsiye ediyorum. Ben mor olan biotinli seriyi kullanıyorum ve çok memnunum. Daha önceki yazılarımdan detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca şampuan arayışındaysanız John Frieda ve Tony Guy markasına ait ürünlerde de aynı oranda indirim var, onlar da iyi seçenekler arasında.

Pastel

%30 indirimde olacak bu markaya ait Kissproof serisine göz atmanızda fayda var; özellik 20 numarası kara borsada. Bulursanız almayı düşünün derim.

Solingen Kişisel Bakım Ürünleri

Normalde yüksek fiyatlara sahip bu markas %30 indirimde olacak. Ben manikür et makasını severek kullanıyorum oldukça kaliteli. Geçici bir makas almaktansa indirim değerlendirilebilir.

Gosh

Henüz hiçbir ürününü kullanmamış olsam da gerçekten seveni çok biliyorum; üstelik %50 indirimde olacak. Bence bu bayram herkesin gözü bu markada olacak. Bakmadan geçmeyin, özellikle farları yumuşacık, pigmentasyonu başarılı. 4'lü allık kiti ihtiyacı olan için çok mantıklı bir seçenek.

Eklips

Bir diğer fırça seçeneği %30 indirimle Eklips markası. Real Techniques le kıyaslamayı mantıksız buluyorum bana göre ikisinin kulvarları farklı fakat bu da oldukça başarılı bir marka. Bütçenizi indirimle birlikte sarsmayacak bir marka. Özellikle profesyönel kullanım gerektirmeyen pudra, allık
gibi fırçaları alınabilir. Süngerlerinin de sevenleri çok.

BEN BU BAYRAM NE ALIYORUM?

Özellikle Gosh markasına ait 4lü far paletlerine ve aklımdaki bir maskarasına yöneleceğim. Organix şampuanın yeni bir serisini denemek istiyorum, Gilette bakım ürünlerinde %40 indirim var; babam ve sevgilim için ona da bir göz atacağım. The balm dan merak ettiğim bir ürün şimdilik yok, tabi mağazada sepete ne atılır bilinmez, haha. Pamuklarda da 3 al 2 ödeden faydalanabilirim. Yarın alışveriş sonrası Periscope ta buluşmak üzere!

Hepinizi öpüyorum, kendinizi fazla kaptırmayın; ihtiyaç dışına çıkmayın!
1 yorum:

  1. Battık bu bayram yine :)) The balm yeni çıkan rujlarına bir bakacağım :)) Bir liste yaptım ama sanırım watsons revlon da iyi bir indirim yaparsa orada kredi kartını bırakıcam :))

    YanıtlaSil